23. 8. 2017

Zrození fantastického světového rekordu . fuj!!!

Od admin

Asi dva týdny starázpráva, s dost velkým nadšením naší mediální scénou šířená, nám sdělila, že sezrodil nový, údajně fantastický světový rekord!
Uvedením tabulky předešlých světových rekordů se nám vlastně zrodila nová, všemizrůdně myslícími jedinci, vážená sportovní disciplína! Prozatím nejmenovanýkanadský major, údajně velmi zkušený, si odstřelil na své třetí misi/zní tovznešeně/ svého Iráčana na vzdálenost 3450 metrů! Překonal tím Brita CraigaHarrisona, který si odstřelil svého Afghánce na vzdálenost 2475 m.
A základní rekord prý ustanovil další Američan Bryan Kremer, který zabil také Iráčana na vzdálenost 2300 m.Ty samá media, které dokážou hodiny plakat nad mrtvolou kočky či psa, hýkají nadšením nad vraždou člověka naohromující vzdálenost, která byla docílena na základě, cituji“záviděníhodného světově špičkového systému odstřelování“!! Kurvafix!
Snajpr je dnes zbožňovaná profese a hrdina současné doby. I my máme svéhohrdinu. Nedávno Stropnický vyznamenal našeho snajpra, který bránil naši vlast vMali a dostal svého Maliičana. Asi blbnu, protože si nevzpomínám, kdy nás republika Mali napadla.
A USA má svého knižně i filmově oslavovaného Chris Kylea, který při 4 misích doIráku, bránil svoji vlast tak urputně, že si odstřelil na dálku 155 Iráčanů.Toto score je prokazatelné ověřeno. On sám ale s tím nesouhlasil, protožetvrdil, že jich bylo 255. Naštěstí je ten hajzl již po smrti. Byl zastřelensvým kolegou, také snajprem. Na vojenském hřbitově je jeho hrob ověnčen vlajkamia je v místě pro VIP osoby.Snajpr je zákeřná zrůda, která by v civilním životěskončila ve vězení. Vojenské mise po celém světě jim však dávají možnoststřílet do živého masa nejen beztrestně, ale dokonce s celospolečenskýmuznáním. Včerejším schválením zákona v našem parlamentu, který prosadilypravicové strany, se i naším potencionálním vrahům ve vojenském stejnokrojiotvírá větší možnost překonat zmíněný světový rekord.
A protože se tento zákon týká zejména působení našich vojáků v Pobaltí, a topod německým velením!!!, tak možná siněkterý odstřelí i svého prvního Rusa. A to tu prozatím nebylo.
Pro mě, jako pravicového voliče, je změna postoje těchto stran, na tento současný t.j. agresorský, militantní ranou do hlavy.
Všechno se nám jednou vrátí. Budou li naši vojáci, pod vznešenými záminkamizabíjet lidi v Afghánistánu, Mali, Iráku, v Pobaltí a všude tam, kam je NATOpošle, vzbudí jen nenávist k našírepublice a odplata přijde.

A ona už vlastněpřichází.

V.M.